Dümmel L614.SQ20.ST.A
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu, offset
EAN-code: L614.SQ20.ST.A-duemmel
Vasenkätinen offset aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
Vasenkätinen työkalu - oikeakätinen terä
Kuvassa oikeakätinen työkalu jossa vasenkätinen terä
Description Symbol Value
Shank width
B
20 mm
Shank height
h/b
20 mm
Overall length
l 1
120 mm
Kokonaispituus
L1
120 mm
Viiste
C
5 mm