Walter Tools F2481TMS-4.03
Kovametallikalvin – läpireikä
EAN-koodi: 4031132347943
D-reaming-thru-hole-Icon
D-Drallw-links-Icon D-IK-Reiben-radial-Icon D-Tol-H7-Icon
Toleranssi 1/100-mitalle: +0,004 mm
P
M
K
N
S
H
O
Tarkistetaan saatavuutta
Kuvaus Symboli Arvo
Leikkauksen halkaisija
Dc
4,03 mm
Kiinnityshalkaisija
d1
6
Leikkauksen halkaisija
d3
3,4 mm
Terän pituus
Lc
12 mm
Varren pituus
l5
36 mm
käyttökelpoinen pituus
l3
34 mm
Kokonaispituus
l1
75 mm