Duemmel L618.SQ20.ST.A
Minicut-aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu, offset
EAN-koodi: L618.SQ20.ST.A-duemmel
Vasenkätinen offset aksiaalipisto- ja uransorvaustyökalu
Vasenkätinen työkalu - oikeakätinen terä
Kuvassa oikeakätinen työkalu jossa vasenkätinen terä
Kuvaus Symboli Arvo
Varren leveys
B
20 mm
Varren korkeus
h/b
20 mm
Kokonaispituus
l 1
120 mm
Kokonaispituus
L1
120 mm
Viiste
C
5 mm