Duemmel LS008.0117/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-koodi: LS008.0117/AL41F-duemmel
Uranpistoterä urien sekä DIN 471/472 lukkorengasurien pistoon
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Kuvaus Symboli Arvo
Min. reiän halkaisija
D min
8,0 mm
Toimintaleveys
f
4,8 mm
Lukkorenkaan paksuus
m
- mm
Pistoleveys
b +0.03
1,17 mm
Terän paksuus
s
3,3 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm