Duemmel LS008.0198/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-koodi: LS008.0198/AL41F-duemmel
D min
8,0 mm
Toimintaleveys
f
4,8 mm
b +0.03
1,98 mm
Terän paksuus
s
3,3 mm
Liitoshalkaisija
d
6 mm