Duemmel LS009.0150/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-koodi: LS009.0150/AL41F-duemmel
D min
9,0 mm
Toimintaleveys
f
5,5 mm
Lukkorenkaan paksuus
m
- mm
Pistoleveys
b +0.03
1,50 mm
Terän paksuus
s
3,6 mm
Liitoshalkaisija
d
6,2 mm