Duemmel LS11.1867.02/AL41F
Minicut-sorvausterä 18°/20°
EAN-koodi: LS11.1867.02/AL41F-duemmel
18° ja 20° yleissorvausterä
D min
11,0 mm
Toimintaleveys
f
6,7 mm
Beta
β
18 °
Gamma
ɣ
8 Deg
Nirkonsäde
R
0,2 mm
Terän paksuus
s
4,2 mm
Liitoshalkaisija
d
8 mm
Maks. lastuamissyvyys/ylimeno
ap
1,0 mm