Duemmel LS20.0400.00/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-koodi: LS20.0400.00/AL41F-duemmel
Uranpistoterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Kuvaus Symboli Arvo
Min. reiän halkaisija
D min
20,0 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
8,0 mm
Toimintaleveys
f
14,0 mm
Pistoleveys
b +0.03
4,00 mm
Terän paksuus
s
5,6 mm
Liitoshalkaisija
d
11 mm