Duemmel LS65.200.00/AL41F
Minicut-uranpistoterä
EAN-koodi: LS65.200.00/AL41F-duemmel
Uranpistoterä
TIALN -pinnoitteella - Yleiskäyttöinen, kestää hyvin korkeita lämpötiloja ja kovuutta
Sopiva myös ei-rautametalleille.
Kuvassa oikeakätinen terä.
P
M
K
N
S
H
O
Kuvaus Symboli Arvo
Toimintaleveys
f
11,5 mm
Min. reiän halkaisija
D min
17,0 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
6,5 mm
Pistoleveys
b +0.03
2,00 mm
Terän paksuus
s
5,2 mm
Liitoshalkaisija
d
9 mm