Duemmel R005M0100-20/AL41F
Ultramini uransorvausterä
EAN-koodi: R005M0100-20/AL41F-duemmel
Uransorvaus nirkonsäteellä
D min. 5,0 mm
Uran syvyys t max. 1,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
5 mm
Leveys
b
1 mm
Toleranssi
Tol.
b +0,05
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
1 mm
Mitta
f
1,9 mm
Mitta
a
4,4 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm