Duemmel L010.1008-20/CN45F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: L010.1008-20/CN45F-duemmel
Otsauransorvaus
D min. 6,0 mm
uransyvyys t max. 3,5 mm
uran leveys enintään 3,0 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Toissijainen materiaali
K
Ensisijainen materiaali
P
Pienin halkaisija
Ø D min.
8 mm
Leveys
b
1 mm
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
1,5 mm
Mitta
a
5,9 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
7 mm