Duemmel L010.1508-20/AL41F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: L010.1508-20/AL41F-duemmel
Otsauransorvaus
D min. 6,0 mm
uransyvyys t max. 3,5 mm
uran leveys enintään 3,0 mm
Ø D min.
8 mm
Leveys
b
1,5 mm
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
2,5 mm
Mitta
a
5,9 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
7 mm