Duemmel R015.1515-10/AL41F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: R015.1515-10/AL41F-duemmel
Otsauransorvaus
D min. 8,0 mm
uransyvyys t max. 30 mm
uran leveys enintään 3,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
8 mm
Leveys
b
1,5 mm
Toleranssi
Tol.
b +0,05
Maks. lastuamissyvyys
t max.
10 mm
Mitta
a
5,9 mm
Pituus
L
26 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
7 mm