Duemmel R015M2015-20/AL41F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: R015M2015-20/AL41F-duemmel
Otsauransorvaus, nirkonsäteellä
D min. 8,0 mm
uransyvyys t max. 30 mm
uran leveys enintään 3,0 mm
Ø D min.
8 mm
Leveys
b
2 mm
b +0,05
Säde
R
0,1 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
20 mm
Mitta
a
5,9 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
7 mm