Duemmel L020.0500-20/PD2F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: L020.0500-20/PD2F-duemmel
Otsauransorvaus, nirkonsäteellä ja kaksoisläpijäähdytyksellä
D min. 20 mm
uransyvyys t max. 40 mm
uran leveys enintään 5,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
P
Pienin halkaisija
Ø D min.
20 mm
Leveys
b
5 mm
Toleranssi
Tol.
b +0,05
Säde
R
0,2 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
20 mm
Mitta
a
6,5 mm
Pituus
L
40 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
8 mm