Duemmel R020.0300-25/AL41F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: R020.0300-25/AL41F-duemmel
Otsauransorvaus, nirkonsäteellä ja kaksoisläpijäähdytyksellä
D min. 20 mm
uransyvyys t max. 40 mm
uran leveys enintään 5,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
20 mm
Leveys
b
3 mm
Toleranssi
Tol.
b +0,05
Säde
R
0,2 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
25 mm
Mitta
a
5,5 mm
Pituus
L
45 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
8 mm