Duemmel R020.0300-35/AL41F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: R020.0300-35/AL41F-duemmel
Otsauransorvaus, nirkonsäteellä ja kaksoisläpijäähdytyksellä
D min. 20 mm
uransyvyys t max. 40 mm
uran leveys enintään 5,0 mm
Ø D min.
20 mm
Leveys
b
3 mm
R
0,2 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
35 mm
Mitta
a
5,5 mm
Pituus
L
55 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
8 mm