Duemmel R047.4-20/CN45F
Ultramini sorvausterä 47°/8°
EAN-koodi: R047.4-20/CN45F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus geometrialla 47° / 8°
D min. 2,0 - 6,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Toissijainen materiaali
K
Ensisijainen materiaali
P
Pienin halkaisija
Ø D min.
4 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,3 mm
Mitta
f
1,5 mm
Mitta
a
3,5 mm
Pituus
L
34 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm