Duemmel R047T3-15/AL41F
Ultramini sorvausterä 47°/8°
EAN-koodi: R047T3-15/AL41F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus geometrialla 47° / 8°
D min. 2,0 - 6,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
3 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
15 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,6 mm
Mitta
f
0,6 mm
Mitta
a
2,6 mm
Pituus
L
29 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm