Duemmel R047T5-25/AL41F
Ultramini sorvausterä 47°/8°
EAN-koodi: R047T5-25/AL41F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus geometrialla 47° / 8°
D min. 2,0 - 6,0 mm
Ø D min.
5 mm
Säde
R
0,15 mm
Pituus
L1
25 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,8 mm
Mitta
f
1,9 mm
Mitta
a
4,4 mm
Pituus
L
40 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm