Duemmel R047T6-22/AL41F
Ultramini sorvausterä 47°/8°
EAN-koodi: R047T6-22/AL41F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus geometrialla 47° / 8°
D min. 2,0 - 6,0 mm
Ø D min.
6 mm
Säde
R
0,15 mm
Pituus
L1
22 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
1,8 mm
Mitta
f
2,3 mm
Mitta
a
5,3 mm
Pituus
L
37 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm