Duemmel R050.25-5/CBN
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: R050.25-5/CBN-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus, kovien materiaalien työstöön
D min. 1,0 - 6,8 mm
Ø D min.
2,5 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
5 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,15 mm
Mitta
f
0,15 mm
Mitta
a
2,15 mm
Pituus
L
20,5 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm