Duemmel R050.4-20/CBN
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: R050.4-20/CBN-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus, kovien materiaalien työstöön
D min. 1,0 - 6,8 mm
Ø D min.
4 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,3 mm
Mitta
f
1,5 mm
Mitta
a
3,5 mm
Pituus
L
35,5 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm