Duemmel R050.5-30/CBN
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: R050.5-30/CBN-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus, kovien materiaalien työstöön
D min. 1,0 - 6,8 mm
Ø D min.
5 mm
Säde
R
0,15 mm
Pituus
L1
30 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,5 mm
Mitta
f
1,9 mm
Mitta
a
4,4 mm
Pituus
L
46,5 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm