Duemmel L050.2-15/AL41F
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: L050.2-15/AL41F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus
D min. 0,2 - 9,8 mm
Ø D min.
2 mm
Säde
R
0,05 mm
Pituus
L1
15 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,1 mm
Mitta
f
-0,3 mm
Mitta
a
1,7 mm
Pituus
L
29 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm