Duemmel L050.4-24/CN45F
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: L050.4-24/CN45F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus
D min. 0,2 - 9,8 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Toissijainen materiaali
K
Ensisijainen materiaali
P
Pienin halkaisija
Ø D min.
4 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
24 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,3 mm
Mitta
f
1,5 mm
Mitta
a
3,5 mm
Pituus
L
38 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm