Duemmel L050.4-28/AL41F
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: L050.4-28/AL41F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus
D min. 0,2 - 9,8 mm
Ø D min.
4 mm
Säde
R
0,1 mm
Pituus
L1
28 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,3 mm
Mitta
f
1,5 mm
Mitta
a
3,5 mm
Pituus
L
42 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm