Duemmel L050.5-10/CN45F
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: L050.5-10/CN45F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus
D min. 0,2 - 9,8 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Toissijainen materiaali
K
Ensisijainen materiaali
P
Pienin halkaisija
Ø D min.
5 mm
Säde
R
0,15 mm
Pituus
L1
10 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,5 mm
Mitta
f
1,9 mm
Mitta
a
4,4 mm
Pituus
L
25 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm