Duemmel L050.5-15/AL41F
Ultramini sorvausterä
EAN-koodi: L050.5-15/AL41F-duemmel
Sorvaus ja muotosorvaus
D min. 0,2 - 9,8 mm
Ø D min.
5 mm
Säde
R
0,15 mm
Pituus
L1
15 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,5 mm
Mitta
f
1,9 mm
Mitta
a
4,4 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm