Duemmel L060.3-10/AL41F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: L060.3-10/AL41F-duemmel
Sorvaus ja viisteytys
D min. 3,0 - 6,8 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
3 mm
Mitta
E
0,75 mm
Säde
R
0,2 mm
Pituus
L1
10 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,4 mm
Mitta
f
0,7 mm
a
2,7 mm
Pituus
L
24 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm