Duemmel L060.4-16/AL41F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: L060.4-16/AL41F-duemmel
Sorvaus ja viisteytys
D min. 3,0 - 6,8 mm
Ø D min.
4 mm
Mitta
E
1 mm
Säde
R
0,2 mm
Pituus
L1
16 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,5 mm
Mitta
f
1,5 mm
a
3,5 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm