Duemmel L060.5-20/CN45F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: L060.5-20/CN45F-duemmel
Sorvaus ja viisteytys
D min. 3,0 - 6,8 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Toissijainen materiaali
K
Ensisijainen materiaali
P
Pienin halkaisija
Ø D min.
5 mm
Mitta
E
1 mm
Säde
R
0,2 mm
Pituus
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,7 mm
Mitta
f
1,9 mm
a
4,4 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm