Duemmel L060.6-25/K10F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: L060.6-25/K10F-duemmel
Sorvaus ja viisteytys
D min. 3,0 - 6,8 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
N
Pienin halkaisija
Ø D min.
6 mm
Mitta
E
1 mm
Säde
R
0,2 mm
Pituus
L1
25 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,7 mm
Mitta
f
2,3 mm
a
5,3 mm
Pituus
L
40 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm