Duemmel R060.7-40/K10F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: R060.7-40/K10F-duemmel
Sorvaus ja viisteytys
D min. 3,0 - 6,8 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
N
Pienin halkaisija
Ø D min.
6,8 mm
Mitta
E
1 mm
Säde
R
0,2 mm
Pituus
L1
40 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,7 mm
Mitta
f
2,8 mm
a
6,3 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
7 mm