Duemmel L070.4-10/CN45F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: L070.4-10/CN45F-duemmel
Esiuransorvaus ja viisteytys
D min. 4,0 - 6,0 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Toissijainen materiaali
K
Ensisijainen materiaali
P
Pienin halkaisija
Ø D min.
4 mm
Leveys
b
1 mm
Pituus
L1
10 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
0,8 mm
Mitta
t1
0,2 mm
Mitta
f
1,5 mm
a
3,5 mm
Pituus
L
25 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
4 mm