Duemmel L070.5-15/AL41F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: L070.5-15/AL41F-duemmel
Esiuransorvaus ja viisteytys
D min. 4,0 - 6,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
5 mm
Leveys
b
1 mm
Pituus
L1
15 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
1 mm
Mitta
t1
0,2 mm
Mitta
f
1,9 mm
a
4,4 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm