Duemmel L070.6-30/K10F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: L070.6-30/K10F-duemmel
Esiuransorvaus ja viisteytys
D min. 4,0 - 6,0 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
N
Pienin halkaisija
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
1 mm
Pituus
L1
30 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
1 mm
Mitta
t1
0,2 mm
Mitta
f
2,3 mm
a
5,3 mm
Pituus
L
45 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm