Duemmel R070.6-42/AL41F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: R070.6-42/AL41F-duemmel
Esiuransorvaus ja viisteytys
D min. 4,0 - 6,0 mm
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
1 mm
Pituus
L1
42 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
1 mm
Mitta
t1
0,2 mm
Mitta
f
2,3 mm
a
5,3 mm
Pituus
L
57 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm