Duemmel L520.0060-15/K10F
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: L520.0060-15/K10F-duemmel
Viisteytys
D min. 1,0 mm
uransyvyys t max. 4,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
N
Pienin halkaisija
Ø D min.
1 mm
Säde
R
0,2 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
4 mm
Kulma
α
60 °
Mitta
f
1,5 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm