Duemmel R52P.0045-15/P04C
Ultramini viisteytysterä
EAN-koodi: R52P.0045-15/P04C-duemmel
Viisteytys läpijäähdytyksellä
D min. 1,0 mm
uransyvyys t max. 4,0 mm
Tuotekuvaus
Ultramini Performanceline
Viisteytys läpijäähdytyksellä
Ø D min.
1 mm
Säde
R
0,2 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
3,5 mm
Kulma
α
45 °
Mitta
f
1,5 mm
Pituus
L
30 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
5 mm