Duemmel L610.1005-20/K10F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: L610.1005-20/K10F-duemmel
Otsauransorvaus täyssäteellä
D min. 6,0 mm
Uran syvyys t max. 6,0 mm
Uran leveys enintään 3,0 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
N
Pienin halkaisija
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
1 mm
b +0,05
Säde
R
0,5 mm
Pituus
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
2 mm
Mitta
a
5,2 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm