Duemmel L610.3015-20/AL41F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: L610.3015-20/AL41F-duemmel
Otsauransorvaus täyssäteellä
D min. 6,0 mm
Uran syvyys t max. 6,0 mm
Uran leveys enintään 3,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
3 mm
Toleranssi
Tol.
b +0,05
Säde
R
1,5 mm
Pituus
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
6 mm
Mitta
a
5,2 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm