Duemmel R610.1608-20/AL41F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: R610.1608-20/AL41F-duemmel
Otsauransorvaus täyssäteellä
D min. 6,0 mm
Uran syvyys t max. 6,0 mm
Uran leveys enintään 3,0 mm
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
1,6 mm
R
0,8 mm
Pituus
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
3 mm
Mitta
a
5,2 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm