Duemmel L61P.2010-20/P04C
Ultramini Performanceline pistoterä
EAN-koodi: L61P.2010-20/P04C-duemmel
Otsauransorvaus täyssäteellä ja läpijäähdytyksellä
D min. 6,0 mm
Uran syvyys t max. 6,0 mm
Uran leveys enintään 3,0 mm
Tuotekuvaus
Ultramini Performanceline
Uransorvaus läpijäähdytyksellä
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
2 mm
Toleranssi
Tol.
b +0,05
Säde
R
1 mm
Pituus
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
4 mm
Mitta
a
5,2 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm