Duemmel L61PM1508-30/P04C
Ultramini Performanceline uransorvausterä
EAN-koodi: L61PM1508-30/P04C-duemmel
Otsauransorvaus nirkonsäteellä ja läpijäähdytyksellä
D min. 6,0 mm
Uran syvyys t max. 6,0 mm
Uran leveys enintään 3,0 mm
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
1,5 mm
R
0,1 mm
Pituus
L1
30 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
3 mm
Mitta
a
5,2 mm
Pituus
L
45 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm