Duemmel R620.3006-20/PD2F
Ultramini pistoterä
EAN-koodi: R620.3006-20/PD2F-duemmel
Otsauransorvaus ulkokehälle
D min. 6,0 mm
uransyvyys t max. 6,0 mm
uran leveys enintään 3,0 mm
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Ensisijainen materiaali
P
Pienin halkaisija
Ø D min.
6 mm
Leveys
b
3 mm
L1
20 mm
Maks. lastuamissyvyys
t max.
6 mm
Mitta
a
5,2 mm
Pituus
L
35 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d h6
6 mm