Duemmel 660P.DT20
Ultramini työkalupidin DT-Line Premium
EAN-koodi: 660P.DT20-duemmel
Uransorvaus, sorvaus ja muotosorvaus alkaen Ø 0,2 mm
Työkalupidin, syvemmällä teräkiinnityksellä
Optimoitu DT-tyypin terille
Ø 12 - 25,4 mm
Terälle, jonka D min. 5,7 - 6,7 mm
Ø d2
6 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d g6
20 mm
Pituus
L2
65 mm
Pituus
L3
40 mm
Kiinnitysruuvi
A.GST012
Kiristysmomentti
1,2 Nm