Duemmel 670P.DT12
Ultramini työkalupidin DT-Line Premium
EAN-koodi: 670P.DT12-duemmel
Uransorvaus, sorvaus ja muotosorvaus alkaen Ø 0,2 mm
Työkalupidin, syvemmällä teräkiinnityksellä
Optimoitu DT-tyypin terille
Ø 12 - 25,4 mm
Terälle, jonka D min. 5,7 - 6,7 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Halkaisija
Ø d2
7 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d g6
12 mm
Pituus
L2
65 mm
Pituus
L3
40 mm
Kiinnitysruuvi
A.GST011
Avain
T10F
Kiristysmomentti
1,2 Nm