Duemmel 676.001905-D
Ultramini työkalupidin Ø6 + Ø7
EAN-koodi: 676.001905-D-duemmel
Uransorvaus, sorvaus ja muotosorvaus alkaen Ø 0,2 mm
Työkalupidin
Ø 16 - 28 mm
Terälle, jonka D min. 6,0 - 7,0 mm
Tuotekuvaus
Dümmelin Ultramini-työkalusarja on välttämätön pienimpien reikien sorvaukseen.
Ultramini-työkalusarja sisältää yli 1000 erilaista vakioterää.
Tietenkin koko Ultramini-ohjelma on saatavilla suoraan varastosta.
Video
Tekniset tiedot
Kuvaus Symboli Arvo
Halkaisija
Ø d2
6 mm
Halkaisija
Ø d3
7 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d g6
19,05 mm
Pituus
L2
90 mm
Pituus
L3
10 mm
L4
70 mm
Kiinnitysruuvi
A.GST004
Avain
Kiristysmomentti
1,2 Nm