Duemmel 676.0028-D
Ultramini työkalupidin Ø6 + Ø7
EAN-koodi: 676.0028-D-duemmel
Uransorvaus, sorvaus ja muotosorvaus alkaen Ø 0,2 mm
Työkalupidin
Ø 16 - 28 mm
Terälle, jonka D min. 6,0 - 7,0 mm
Ø d2
6 mm
Halkaisija
Ø d3
7 mm
Kiinnityshalkaisija
Ø d g6
28 mm
Pituus
L2
95 mm
Pituus
L3
10 mm
L4
75 mm
Kiinnitysruuvi
A.GST005
Avain
Kiristysmomentti
1,2 Nm